Open/Close Menu
وب سایت رسمی دکتر منوچهر امامی متخصص جراحی زیبایی صورت،جراحی شکم،جراحی و پروتز سینه،جراحی پستان،جراحی بیماری های گوارشی،کوچک و بزرگ کردن سینه مردان و زنان و بسیاری دیگر
جستجو
لیفت ران , مینی لیفت ران , چگونه ران زیباتری داشته باشیم ؟ , چگونه اندام زیباتری داشته باشیم , لیفت ران چگونه انجام می گیرد , اقدامات قبل و بعد از لیفت ران , مینی لیفت ران

جراحی زیبایی لیفت ران و مینی لیفت ران

  • بهترین کاندیدا ها برای جراحی مینی لیفت ران

بیمارانی که تنها در یک سوم ابتدایی قسمت داخلی ران خود دچار شلی و افتادگی پوست هستند، بهترین کاندیدا برای تکنیک اسکار کوتاه یا مینی لیف ران می باشند. در بیشتر موارد شل شدگی پوست این بیماران به دلیل افزایش سن، کاهش متوسط وزن و اترات نامطلوب خورشید بر روی پوست است.

  • بهترین کاندیدا ها برای جراحی لیفت ران

بیمارانی که کاهش وزن شدید داشته اند( مانند بیمارانی که تحت جراحی چاقی قرار گرفته اند) بهترین کاندیدا برای تکنیک اسکار عمودی یا جراحی لیفت ران هستند. چرا که شل شدگی و افتادگی پوست ران این بیماران در کل طول ران می باشد.

  • برش های جراحی در لیفت ران و مینی لیفت ران

جراحی لیفت ران به کمک دو تکنیک قابل اجراست که هرکدام از این تکنیک ها برش مخصوص به خود را دارند:

اسکار افقی ( کوتاه) برای جراحی مینی لیفت ران : این اسکار بر روی کشاله ران در محل تلاقی ران با لگن قرار می گیرد.

اسکار عمودی یا طولی برای جراحی لیفت ران: این اسکار در امتداد طول قسمت داخلی ران قرار دارد. شروع این اسکار از محل اتصال قسمت داخلی ران با لگن بوده و معمولا تا زانو و یا کمی بالاتر از زانو امتداد می باید.

توصیه ما این است که بیماران پس از انجام این عمل در منزل به استراحت بپردازند و به جز فعالیت های سبک روزانه ( کتاب خواندن، تلویزیون دیدن ، استحمام کردن و…) از انجام فعالیت های سنگین تر در دو هفته بعد از عمل جراحی بپرهیزند.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.


تمامی حقوق برای این وبسایت محفوظ است. طراحی سایت : سوشا